O nás

Vítejte na oficiálních stránkách a internetovém obchodu zastavárny E-Zastavárna.cz. Sídlíme ve Frýdku - Místku, který se nachází nedaleko Ostravy a poskytujeme profesionální služby v oblasti finanční pomoci. Naleznete u nás spoustu kvalitních a zajímavých produktů, jako jsou osobní počítače, tablety, mobilní telefony a jiná elektronika, nářadí, automobily, zlaté, stříbrné šperky a spoustu dalšího.

Naše služby poskytujeme v nadstandardně vybavené zastavárně s důrazem na diskrétnost, kvalitu služeb a bezpečí zákazníka. Poskytujeme co možná nejvyšší možné částky na zástavy oproti ostatních zastaváren. Jsme také největší zastavárna ve Frýdku – Místku, což nám umožňuje mít široký sortiment zboží na zástavy i na prodej. Zárukou kvality naších poskytovaných služeb je široká škála spokojených klientů a dobré jméno firmy.

Image

S námi to není žádný problém. Našim klientům se vždy snažíme vyjít vstříc a každý měsíc připravujeme soutěže o finanční odměny nebo jiné zajímavé výhody.

Není potřeba, abyste vaši věc hned prodávali. Zastavte si ji u nás na dohodnutou dobu a my vám potřebnou částku ihned a v hotosti  vyplatíme.

Využití naši zastavárny je skvělým řešením ve chvíli, kdy se nacházíte ve finanční tísni. Veškeré věci jsou uložený v bezpečí v místnostech, které jsou neustále sledovány kamerovým systémem.

Nevíte zda vám danou věc zastavíme?

Pokud si nejste jisti, zda vám vaši věc zastavíme a půjčíme peníze, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Naši proškolení pracovníci vám rádi poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost v poskytování půjček oproti zástavě. V naší firmě pracuje profesionální tým pracovníků, který dbá na kvalitu poskytovaných služeb. Naším cílem je být profesionální, moderní zastavárna na nejvyšší úrovni zaměřená na maximální spokojenost zákazníků.

Snažíme se vyjít klientům vstříc i co se týče časového dosahu, proto máme otevírací dobu od 8.00 do 22.00 hod. včetně víkendů a svátků.